Věnuji se celostnímu zdraví– jako poradkyně, mentorka a terapeutka. Vím, že naše zdraví je kombinací kvalitní stravy a uvolněné mysli. Věřím v sílu přírody a v moudrost našich předků, kteří poznali, jak blahodárné účinky mají ořechy a semínka na lidský organismus. Ukrývají v sobě ohromné množství nutričních hodnot, které dokážeme ještě mnohonásobně navýšit výrobou ŽIVÝCH OŘECHŮ®.

Jen čistý přírodní produkt bez aditiv a chemických příchutí prospívá našemu tělu a podporuje čistotu mysli.

Pro všechny druhy ŽIVÝCH OŘECHŮ® pečlivě vybírám taková ochucení superpotravinami, která vás posunou k přirozené rovnováze. Různě chutnají – jedny jsou sladké, jiné slané, další kyselé. Ale hlavně! Díky rozličným přísadám mají různé účinky na váš organismus. Některé například působí protizánětlivě, jiné regulují překyselení v těle nebo přírodním způsobem zvyšují mentální a fyzickou aktivitu.

Můj cíl
Jsem na misi. Chci vám dodávat zdraví v koncentrované podobě. Navíc tak, abyste po něm mohli kdykoliv sáhnout do kabelky, do kapsy, do šuplíku… Konec vymýšlení, co si dát v běhu mezi dvěma poradami nebo cestou pro děti ze školy. ŽIVÉ OŘECHY® mohou být všude s vámi a nabídnou vám chuť, kterou jaksi… nepustíte z hlavy. Rozlučte se s běžnými oříšky, cesta zpátky k nim nevede.

  • ušetříte za výživové doplňky se syntetickými minerály
  • zbavíte se těžkosti žaludku i dalších problémů se zažíváním
  • celostní ochucení posune vaši fyzickou a mentální kondici o úroveň výš

A kde to všechno začalo?
Moje kariéra odstartovala v marketingu a později pokračovala na ekonomické katedře. Pracovala jsem vlastně pořád. Co mě zastavilo? Bohužel až zdravotní problémy. Když ale něco dělám, tak pořádně. Začala jsem hledat příčiny svého podlomeného zdraví i cesty jak z maléru ven. Našla jsem nejen jógu, ale i výživové postupy vědecky smýšlejícího západu a celostně uvažujícího východu, narazila na moudrost Aztéků a přirozenost celostního pohledu na zdraví. To všechno mě přivedlo k tomu, čemu se věnuji dnes. Moje specializace je celostní (holistická) strava, strava podporující přirozenou rovnováhu a samoregulační zdraví, chcete-li.

Když jsem žila nějakou chvíli v Americe, brala jsem svoje chytře ochucená klíčená semínka a ořechy na pravidelné komunitní „potlucky“ Všichni byli nadšení a říkali: „To musíš vyrábět“. Pustila jsem se do toho. Jako zázrakem hned přišla provozovna, všechno bylo jednoduché. Život však šel jiným směrem a vrátili jsme se na evropský kontinent. Myšlenka a odhodlání ovšem zůstaly a vedly k výrobě ŽIVÝCH OŘECHŮ® v Čechách.  Začala jsem v roce 2019 jako první česká firma vyrábějící aktivované ořechy s celostním ochucením podporující rovnováhu těla a mysli.

Úprava stravy celostním způsobem je pro mě vždy na prvním místě. Vedle ní při řešení chronických (tzv. civilizačních) potíží používám k diagnostice a celostní terapii biorezonanční přístroj BICOM. Tato neinvazivní a celostní terapie propojuje znalosti TČM, řízené detoxikace a kvantové fyziky (více www.zdravesnicole.cz)

Nicole

ŽIVÉ OŘECHY® jsem v průběhu mnoha let testovala na nadšených dospělých i dětech na třech světových kontinentech. Věřím, že i vám budou chutnat a dodají vám spoustu zdraví a energie.

Nicole Lukášková