Věnuji se celostnímu zdraví – jako terapeutka a výživová poradkyně léčivou stravou. Vím, že naše zdraví je kombinací kvalitní stravy a rovnováhy na všech úrovních života. Věřím v sílu přírody a v moudrost našich předků, kteří poznali, jak blahodárné účinky mají ořechy a semínka na lidský organismus.

Můj cíl

Chci vám dodávat zdraví v koncentrované podobě. A to tak, abyste po něm mohli kdykoliv sáhnout – do kabelky, kapsy, šuplíku… Konec vymýšlení, co si dát v běhu mezi dvěma poradami nebo cestou pro děti ze školy. ŽIVÉ OŘECHY® mohou být všude s vámi!

Proč byste měli jíst ŽIVÉ OŘECHY®?

  • Ušetříte za výživové doplňky se syntetickými minerály
  • Zbavíte se těžkosti žaludku i dalších problémů se zažíváním
  • Celostní ochucení posune vaši fyzickou a mentální kondici o úroveň výš

Kde to všechno začalo?

Moje kariéra odstartovala v marketingu a později pokračovala na ekonomické katedře. Pořád jsem pracovala a zastavily mě až zdravotní problémy. Začala jsem hledat příčiny svého podlomeného zdraví i cesty, jak se z maléru dostat ven. Našla jsem nejen jógu, ale i výživové postupy vědecky smýšlejícího západu a celostně uvažujícího východu, narazila na moudrost Aztéků a přirozenost celostního pohledu na zdraví. To všechno mě přivedlo k tomu, čemu se věnuji dnes. Moje specializace je celostní (holistická) strava, strava podporující přirozenou rovnováhu a samoregulační zdraví.

V roce 2019 jsem začala jako první česká firma vyrábět aktivované ořechy s celostním ochucením, podporující rovnováhu těla a mysli. Úprava stravy celostním způsobem je pro mě vždy na prvním místě. Vedle ní při řešení chronických (tzv. civilizačních) potíží používám k diagnostice a celostní terapii biorezonanční přístroj BICOM. Tato neinvazivní a celostní terapie propojuje znalosti tradiční čínské medicíny, řízené detoxikace a kvantové fyziky.

Máte dotaz ohledně celostní stravy nebo biorezonance?