Věřím, že naše zdraví je výsledkem kombinace kvalitní stravy a uvolněné mysli. Věřím v sílu přírody a v moudrost našich předků, kteří věděli o blahodárných účincích ořechů a

semínek na lidské zdraví. Tyto plody malé velikosti v sobě skrývají ohromné množství nutričních hodnot, které dokážeme ještě mnohonásobně navýšit výrobou ŽIVÝCH OŘECHŮ®.

Věřím v moudrost našich předků, kteří před konzumací semínka klíčili a ořechy aktivovali, aby z nich získali opravdové maximum. A také věřím, že péče a investice do jejich aktivace vložená je odrazem toho, jak o sebe pečujeme a jakou hodnotu sobě dáváme.

Věřím, že jen přírodní čistý produkt bez aditiv a chemických příchutí prospívá našemu tělu a podporuje čistotu mysli.

Proto pro všechny druhy ŽIVÝCH OŘECHŮ® pečlivě vybírám takové ochucení superpotravinami, které nás posouvají k přirozené rovnováze. Každý druh ořechu, který najdete v mojí nabídce, má jinak vybranou příchuť. Některé jsou sladké, jiné slané, další kyselé. Díky rozličným přísadám mají také různé účinky na váš organismus. Některé tak např. působí protizánětlivě, jiné regulují překyselení v těle nebo přírodním způsobem zvyšují vaši mentální a fyzickou aktivitu.

Můj cíl
Mou misí je dodávat vám zdraví v koncentrované podobě a ve formě, kterou můžete mít kdykoli při sobě. Konec vymýšlení, co si dát v běhu mezi dvěma poradami nebo cestou pro děti ze školy. ŽIVÉ OŘECHY® můžou být všude s vámi a nabídnou vám:
chuť, kterou nebudete umět pustit z hlavy

  • ušetříte za výživové doplňky se syntetickými minerály
  • už žádná těžkost žaludku
  • a navíc celostní ochucení, které posouvá fyzickou a mentální kondici o úroveň výš - k běžným oříškům už cesta zpátky nevede 🙂

A kde to všechno začalo?

Moje kariéra začala v marketingu a později na ekonomické katedře. Co mě zastavilo? Bohužel až zdravotní problémy. Když ale něco dělám, tak pořádně. Začala jsem hledat příčiny svého podlomeného zdraví stejně tak, jako cesty jak z toho ven. Našla jsem nejen jógu, ale i výživové postupy vědecky smýšlejícího západu a celostně uvažujícího východu, narazila na moudrost Aztéků a šikovnost našich pradědů a prababiček. To všechno mě přivedlo až k roli celostní výživové poradkyně.

Když jsem žila nějakou chvíli v Americe, brala jsem svoje chytře ochucená klíčená semínka a ořechy na pravidelné komunitní „potlucky“. Všichni byli nadšení a říkali „to musíš vyrábět“. Jako zázrakem hned přišla provozovna, všechno bylo jednoduché. Život však šel jiným směrem a vrátili jsme se na evropský kontinent. Myšlenka a odhodlání však zůstaly a ty vedly k výrobě ŽIVÝCH OŘECHŮ® v Čechách.  Jsem první česká firma vyrábějící od roku 2019 aktivované ořechy s celostním ochucením podporující rovnováhu těla a mysli.

Z akademické půdy v oblasti ekonomie jsem definitivně odešla a celostnímu zdraví se věnuji profesně – jako poradkyně, mentorka a terapeutka. Úprava stravy celostním způsobem je pro mě vždy na prvním místě. Vedle ní úspěšně používám celostní biorezonanční terapií, která je propojením moudrosti TČM, řízené detoxikace a kvantové fyziky (více www.zdravesnicole.cz)

Nicole

ŽIVÉ OŘECHY® jsem v průběhu mnoha let testovala na nadšených dospělých i dětech třech kontinentů a navrch i na tomhle čtyřnohém týpkovi. Věřím, že i vám budou chutnat a budete vnímat vnitřní zdroj energie v těchto živých celostních svačinách.

Nicole Lukášková PhD.

+420 724 256 730

jajsem@ziveorechy.cz